SLAPUKŲ POLITIKA

Atnaujinta: 2022 m. liepos 1 d.


UAB "Amber Medika" naudoja slapukus internetinėje svetainėje https://medpazyma.lt/ (toliau – Svetainė).

Prašome perskaityti žemiau pateikiamą informaciją apie tai, kas yra slapukai ir kaip juos naudojame. Įmonė turi teisę atnaujinti šią Slapukų politiką, todėl kartas nuo karto prašome peržiūrėti šią informaciją.

Kas yra slapukai?

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į Jūsų įrenginį įrašomos mažos duomenų rinkmenos, vadinamos slapukais. Slapukas – tai nedidelis failas, atsiųstas į įrenginį, naudotojui besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukų pagalba interneto svetainė atpažįsta naudotojo įrenginį (pvz., naudotojui kitą kartą apsilankius šioje interneto svetainėje).

Slapukų informacija nėra naudojama asmeninei informacijai apie naudotoją rinkti.

Kokius slapukus naudojame Svetainėje?

Domenas Slapuko pavadinimas Paskirtis Trukmė
.medpazyma.lt _gat Analizės slapukai. Slapukai skirtas informacijai rinkti ir ataskaitai apie Svetainės naudojimo statistiką sistemoje „Google“ pateikti, asmeniškai neidentifikuojant atskirų lankytojų („Google Analytics“ paslauga). 1 min.
.medpazyma.lt _ga 2 metai
.medpazyma.lt _gid 24 val.
.medpazyma.lt _ym_d Šio slapuko domenas priklauso „Yandex.Matrica“. Šis slapukas naudojamas įrašyti pirmosios svetainės sesijos datą. 1 metai
.medpazyma.lt _ym_isad Šio slapuko domenas priklauso „Yandex.Matrica“. Šis slapukas naudojamas rinkti informaciją apie naudotoją, pvz., Jo savybes, elgesį puslapyje ir tikslinius veiksmus. 1 diena
.medpazyma.lt _ym_uid Šį slapuką sukūrė „Yandex.Metrica“. Šis slapukas naudojamas lankytojui nustatyti unikalų ID ir rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojas naudoja svetainę. Taigi tai padeda stebėti vartotoją, o surinkta informacija naudojama svetainei tobulinti. 1 metai
.medpazyma.lt _ym_visorc Išsaugo informaciją apie veiksmus, kuriuos vartotojas atliko dabartinio apsilankymo svetainėje metu, įskaitant paieškas su įtrauktais raktiniais žodžiais. 30 min
.medpazyma.lt cookie_agree Slapukas skirtas išsaugoti sutikimą su slapukų naudojimu 14 dienų
.medpazyma.lt medicinine_pazyma_ session Slapukas yra naudojamas sesijos informacijai saugoti. 2 val.
.medpazyma.lt XSRF-TOKEN Slapukas yra naudojamas sesijos informacijai saugoti. 1 val.

Informavimas apie slapukų naudojimą

Apsilankant internetinėje svetainėje pirmą kartą Jūs esate informuojami, jog svetainėje naudojami slapukai. Iškylančiame lange Jūs turite galimybę iš karto susipažinti su slapukų politika paspaudę atitinkamą nuorodą.

Slapukų valdymas

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Tačiau tokiu atveju kaskart, kai lankysitės svetainėje, Jums gali reikėti iš naujo nustatyti kai kurias parinktis, o kai kurios Svetainės funkcijos gali neveikti.

Galite atsisakyti tik tų slapukų, kurie nėra būtini. Kai kurie slapukai būtini tam, kad galėtumėte naudotis šia svetaine. Be šių slapukų neveiks tam tikros funkcijos.

Pakeitimai

Įmonė turi teisę pakeisti ar papildyti šios Slapukų politikos sąlygas. Apie pakeitimus Įmonė praneša Svetainėje.

Patariame periodiškai peržiūrėti šią Slapukų politiką dėl įvykusių pakeitimų. Ši Slapukų politika paskutinį kartą buvo atnaujinta politikos pradžioje nurodytą dieną.